All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. counter strike
 3. Yesterday
 4. Last week
 5. Klikam w wiele gierek na różnych platformach typu steam itd. szczególnie csgo
 6. Cześć, obecnie jestem studentem ostatnich lat kierunku farmacja. W miarę szybko po studiach będę miał możliwość wejścia w posiadanie około 300k PLN, dlatego zastanawiam się nad kupnem własnej apteki. Czy za takie pieniądze będzie możliwość kupna w miarę dochodowej placówki? Jakich zysków mogę się spodziewać jeśli będę w niej pracował jako kierownik/magister?
 7. Earlier
 8. Dzięki można gdzieś na tym forum poczytać o specjalizacji z farmacji szpitalnej? Wiele wątków mam zablokowanych. Może jest jakieś inne forum? Dajcie znać, pozdrawiam
 9. Nie ma za cyto żadnych dodatków. Chyba, że nie ma chętnych, to wtedy można podbić stawkę, ale trzeba posiadać taką wiedzę przed rozmową. Spokojnie możesz wystartować z kwotą wyższą niż w ogólnodostępnej, a potem czekać na odpowiedź, ile mogą Ci dać, bo prawie na 100% utną coś z zaproponowanej przez Ciebie stawki. U mnie wygląda to tak, że osoby mające bardzo niskie wymagania płacowe nie są traktowane poważnie. Rekrutację wygrywają ci, którzy dobrze wypadają na rozmowie, a nie Ci którzy oczekują mniej. Nie jestem ze szpitala klinicznego. Życzę powodzenia na rekrutacji. Daj znać, jak poszło i na ile są w stanie się zgodzić.
 10. W ogólnej 4500-4800 na rękę, w hurtowni nie mam pojęcia. Czy stawki, które podajesz pochodzą z klinik? Jestem przed rozmową o pracę w aptece szpitalnej (szpital specjalistyczny) stąd moje pytania. Jest jakiś dodatek za cyto?
 11. 4000-4700 ( w zależności od przepracowanych lat) plus te same dodatki. A jak teraz wyglądają zarobki w aptece ogóln? Chętnie dowiem się też, jak wyglada sytuacja w hurtowniach.
 12. Super, że w końcu ktoś się odezwał. Wiadomo jaka stawka bez specjalizacji? Czy w szpitalnej w ogóle wchodzi w grę negocjacja stawki czy na rozmowie sami podają ile są w stanie dać? Pozdrawiam
 13. Witam, Ile zarabiacie w 2021? W jakiego rodzaju aptece? I dlaczego jesteśmy tak głupi i nie zarabiamy jak lekarze czy inne zawody regulowane pomimo tego, że do wykonywania naszej pracy prawo mamy wyłącznie my !?!?! Na początek info o mnie - apteka szpitalna, specjalizacja, 5500 na rękę + za dyżury w weekendy i święta (płatne +100%) + badania kliniczne. Liczę na szczere odpowiedzi. I nie bójmy się wymagać podwyżek! I tak muszą nas zatrudniać i to się nigdy nie zmieni.
 14. Witam, Ile zarabiacie w 2021? W jakiego rodzaju aptece? I dlaczego jesteśmy tak głupi i nie zarabiamy jak lekarze czy inne zawody regulowane pomimo tego, że do wykonywania naszej pracy prawo mamy wyłącznie my !?!?! Na początek info o mnie - apteka szpitalna, specjalizacja, 5500 na rękę + za dyżury w weekendy i święta (płatne +100%) + badania kliniczne. Liczę na szczere odpowiedzi. I nie bójmy się wymagać podwyżek! I tak muszą nas zatrudniać i to się nigdy nie zmieni.
 15. Podbijam pytanie, jak obecnie wyglądają zarobki w aptece szpitalnej? Ile w cyto? Pozdrawiam
 16. Informacja na stronie https://soid.ezdrowie.gov.pl/Home/Help "Zakładanie konta w systemie Konto w SOID może założyć podmiot biorący udział w procesie obsługi zapotrzebowania tj.: lekarz, konsultant i hurtownia farmaceutyczna." CZYLI NIE MA INFORMACJI O APTECE. Informacja na stronie https://cez.gov.pl/projekty/nasze-systemy/project/system-obslugi-importu-docelowego-soid/ "System umożliwia: ・ ... ・ powiadomienie pacjenta, lekarza lub aptekę szpitalną poprzez wysłaną na adres e-mail informacją o rozstrzygnięciu." CZYLI NIE MA INFORMACJI O APTECE OTWARTEJ. Natomiast w dalszym ciągu na ww stronie podano: "SOID umożliwia ... pobieranie przez apteki i hurtownie farmaceutyczne rozpatrzonych zapotrzebowań lub zgłoszeń oraz komunikację z ministrem właściwym do spraw zdrowia." CZY POBIERAĆ ROZPATRZONE ZAPOTRZEBOWANIA BĘDĄ MOGŁY APTEKI OTWARTE?
 17. Ja gram w szachy jedynie, więc możemy założyć jakiś klub
 18. Cześć! Oczywiście również nie mogę czytać wątków nt specjalizacji. Czy ktoś ze stałych bywalców mógłby wstawić pytania, które się pojawiły na ostatnich egzaminach? Może jest coś z 2019 i 2020r? Będę bardzo wdzięczna i na pewno nie tylko ja
 19. Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa byłby w stanie odpowiedzieć mi na pytanie, czy leki badane klinicznie, które dopuszczono do obrotu, na opakowaniach posiadają tylko informacje o danych kontaktowych i kodzie referencyjnym ? I to wszystko? Zastanawia mnie przede wszystkim różnica w informacjach, które podaje się na lekach klinicznych dopuszczonych i niedopuszczonych do obrotu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 20. Przed ubezpieczeniem poczytaj opinie czasami lepiej trochę dopłacić https://rankomat.pl/link4/opinie
 21. Mam ubezpieczenie w link4. Wydawało się ze to jednak porządna firm, a tu problem z samym kontaktem;/
 22. Można pić. Więcej szkody wyrządza link tu wrzucony, do strony dystrybutora aniżeli same zioła pite przy migotaniu. Ogólnie poprawi się kondycja przez nawodnienie organizmu natomiast przy następnej wizycie u kardiologa warto wspomnieć co się dodało do codziennej diety, najlepiej przynieść opakowanie z tymi ziołami. Na koniec - zioła tamtego dystrybutora nie są produktem istotnym znaczeniu. Jakość też nie jest zachwycająca, a podobne produkty są obecne na rynku od lat i ich działanie opiera się na wieloletnim stosowaniu według tradycji.
 23. Jeszcze dodam, że mam migotanie przedsionków oraz trzepotanie serca. Właściwie mogę napisać miałam bowiem "odpukać" od kilku mcy nic się nie działo. Zawdzięczam to chyba przede wszystkim dobremu kardiologowi. Nie piję kawy wcale-niestety- oraz ulubionej czarnej mocnej herbaty. Alkohol dla mnie obojętny, może oprócz lampki wina, także odstawiony. Był przypadek mówił lekarz, że mała lampka wina "ruszyła" migotanie przedsionków. Da się żyć, są jeszcze inne miłe strony życia nie związane z konsumpcją. Pozdrawiam.
 24. Ogólnie zioła na pewno służą ludziom od lat i tragiczny jest fakt, że lekarze leczą nas tylko chemią i "jedno leczą, a drugie kaleczą". Od prawie zawsze kiedy dostaję receptę idę z nią najpierw do Herbapolu do osoby, która jest profesjonalistką - nie ubliżając innym- w tej dziedzinie. Bywa często, że leczę się ziołami, a recepty lądują w koszu. Wierzę w zioła lecz nie można ich stosować na własną rękę, a o tym, że takie leczenie ma sens jest często w ulotce lekarstw informacja, że stosując dany lek nie można pić wymienionych ziół. Czyli na pewno działają na organizm. Przykład obecnie zażywam m.in, Pradaxę, lek rozrzedza krew w związku z chorobą serca i wiem, że nie mogę pić Dziurawca, herbaty z głogu (w domieszce w małych ilościach zapewne tak) , Rumianek w małych ilościach itp. Czyli działanie ziół na organizm jest wg. mojej opinii niepodważalne tylko szkoda, że są one traktowane po macoszemu. Uważam, że picie wymienionych ziół ojca Klimuszko na pewno ma sens.
 25. A czy ktoś jest mi w stanie czy te zioła mają sens? Skład Wysuszone i rozdrobnione: kwiat hibiskusa, owoc aronii, owoc głogu, owoc dzikiej róży, ziele melisy, ziele pokrzywy.
 26. Niewiele z Twojego postu wynika. Jaka polisa i jaki ubezpieczyciel?
 27. cześć. miałem ostatnio wypadek samochodowy, nic mi się nie stało, ale miałem problem z dodzwonieniem się do ubezpieczyciela. Dopiero komercyjna pomoc drogowa odpowiedziała na wezwanie - polisa okazała się deczko bezwartościowa... Co sądzicie, co najlepiej robić w takich sytuacjach? Może czas zastanowić sie nad zmianami?
 28. To to ja wiem, tylko nie wiedziałem czy stosujesz rekreacyjnie czy leczniczo, bo już różne przypadki miałem. LDN znam i nawet miałem styczność z firmą w Anglii, która wykonuje kapsułki z mikrodawkami, więc jeśli miałbyś receptę lub jakieś oświadczenie lekarskie to jest szansa, że zrobiliby kapsy od zera, nie z tabletek. Odpadłoby rozpuszczanie tabsów i dawkowanie strzykawkami.
 29. Dziękuję za odpowiedz, bo już miałem wątpliwości. Jeśli chodzi o naltrexon w małych dawkach to znam jego efekty uboczne, czyli świadome sny, działanie antydepresyjne i ewentualny problem z zaśnięciem jak się weźmie na noc - nadprodukcja beta-endorfin. Tego typu kuracje stosowane są w USA, są też testy kliniczne związane z LDN. W Polsce też masa ludzi to bierze na choroby autoimmunologiczne. Kierownik (profesor) mojej kliniki wie o moim LDN od lat, ordynator oddziału wie o LDN jak i innych lekach, które biorę - o każdym leku i suplemencie diety. Na ostatniej "normalnej" wizycie w 4 oczy usłyszałem od Pani ordynator (docent), że mnie podziwia za to co robię - chodziło o produkcje kapsułek z kwasu alfa liponowego oraz sylimaryny. P.S. LDN nie nadaje się do iniekcji i nie przyjmuje żadnych leków na takiej bazie. LDN przyjmuje się tylko oralnie. Nigdy bym też czegoś tak głupiego nie zrobił, pomijam już, że nie umiem Oczywiście rozumiem Twoją toskę i masz 100% rację, o każdym leku czy suplemencie diety powinien wiedzieć lekarz prowadzący.
 1. Load more activity