fbpx

Czy między nebicardem a lotensinem dochodzi do interakcji?…

0

Czy między nebicardem a lotensinem dochodzi do interakcji?

3 miesiące temu
Mężczyzna
60 lat
Dotyczy leku Nebicard
1
0

W ulotce ani karcie charakterystyki produktu nie ma informacji wskazującej na ryzyko łączenia tych leków. Pomiędzy Nebicardem oraz Lotensinem nie dochodzi do interakcji niebezpiecznych dla zdrowia.
Łączenie tych leków jest w niektórych przypadkach szczególnie zalecane np. po przebytym zawale lub u osób z niewydolnością serca.
Więcej informacji na temat leczenia nadciśnienia może Pan zdobyć, czytając nasz artykuł: Jakie są zasady leczenia nadciśnienia tętniczego?

13 maja 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?