fbpx

Czy krople do oczu Vitreolent ( dwa razy dziennie po jednej …

0

Czy krople do oczu Vitreolent ( dwa razy dziennie po jednej kropli do każdego oka) wchodzą w interakcje z antybiotykiem Clindamycin (600 mg 2 razy na dobę)?

3 miesiące temu
Kobieta
28 lat
1
0

Producent kropli Vitreolent nie stwierdził występowania interakcji z lekami stosowanymi ogólnoustrojowo. W przypadku
konieczności jednoczesnego stosowania produktu leczniczego Vitreolent z innymi lekami do oczu, należy zachować co najmniej 5 minut przerwy pomiędzy zakropleniami. Można stosować antybiotyk Clindamycin bez obaw przed niekorzystnymi interakcjami.

16 maja 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?