fbpx

Czy jeśli wczoraj rano zażywałam dwie tabletki leku Bioxetin…

0

Czy jeśli wczoraj rano zażywałam dwie tabletki leku Bioxetin, to czy dzisiaj nie ma przeciwskazań abym wzięła Strepsils Intensive?

2 miesiące temu
Kobieta
20 lat
Dotyczy leku Bioxetin
1
0

Skuteczność działania tych leków nie zostanie zmniejszona jeśli leczenie tymi lekami będzie równoległe. Należy się jednak liczyć ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia krwawień z przewodu pokarmowego. Wynika to z faktu, że oba leki wpływają na hemostazę.

20 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?