fbpx

Biorę Betaloc Zok 25 i pytanie czy mogę jednocześnie wziąć A…

0

Biorę Betaloc Zok 25 i pytanie czy mogę jednocześnie wziąć Apap ? Czy jakiś określony czas trzeba mieć ?

3 miesiące temu
Kobieta
25 lat
1
0

Można łączyć Betaloc z lekiem Apap. Co więcej, paracetamol zawarty w Apapie jest rekomendowany w trakcie leczenia bólu lub gorączki u pacjentów stosujących beta-blokery, w tym właśnie Betaloc. Należy zaś unikać niestetoridowych leków przeciwzapalnych, takich jak Ibuprom, Naproksen, Nurofen, Ketonal. Miedzy przyjęciem leku Betaloc i Apap nie jest konieczna przerwa.

29 kwietnia 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?